آیین افتتاح بخش مراقبت های ویژه ICU و VIP (هتل بیمارستان)

عصر امروز بخش های  VIP و ICU  بیمارستان معتمدی گرمسار با حضور دکتر خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان،دکتر دانایی ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان، دکتر مطهری نماینده مردم شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوان‌کی در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین آرامی امام جمعه شهرستان گرمسار، فرماندار گرمسار و جمعی از معاونین، مدیران، مسئولین و پزشکان شهرستان گرمسار افتتاح شد.

با بهره برداری از VIP  بیمارستان معتمدی، برای اولین بار خدمات هتل بیمارستان در شهرستان گرمسار به مراجعین به این مرکز درمانی ارائه می گردد.

بخش VIP بیمارستان معتمدی گرمسار مجهز به 7 تخت بیمارستانی در مساحتی با زیربنای حدود 600 متر مربع با هزینه 400 میلیون تومان جهت ارائه خدمات هتل بیمارستان به مردم عزیز شهرستان گرمسار و این منقطه به بهره برداری رسید.

دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان داشت: با وجود شرایط چند ماه اخیر و درگیر بودن پرسنل بیمارستانی با بیماری کرونا ویروس، خدمت رسانی مطلوب به مردم عزیزمان در تمامی شهرستان های تحت پوشش این دانشگاه فراموش نشده و با تلاش شبانه‌روزی همکاران بازآرایی و تجهیز این بخش به اتمام رسید و انشالله این خدمت جدید مورد استقبال مردم گرامی این منطقه واقع شود.

در ادامه این مراسم بخش جدید ICU در بیمارستان معتمدی گرمسار نیز افتتاح شد.

تاکنون بخش ICU بیمارستان معتمدی گرمسار با 12 تخت در حال خدمت رسانی و پذیرش بیماران بوده است و با توجه به نیاز این شهرستان، امروز بخش جدید ICU نیز با 6 تخت بیمارستانی پذیرای بیماران عزیز می باشد.

این بخش با مساحت 170 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 500 میلیون تومان با تجهیزاتی به روز آماده خدمت رسانی است.

لازم به ذکر است: در حاشیه این آیین از مدافعان سلامت بیمارستان معتمدی شهرستان گرمسار به پاس تلاش و مجاهدت های این عزیزان در درمان بیماران مبتلا به کرونا ویروس، با اهدای لوح تقدیر و تندیس "مدافع سلامت" قدردانی شد. 

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *