نشست صمیمی دکتر دانائی با کارکنان و پزشکان بیمارستان معتمدی

نشست صمیمی دکتر دانائی با کارکنان و پزشکان بیمارستان معتمدی

نشست صمیمی دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با کارکنان و پزشکان بیمارستان معتمدی گرمسار روز سه شنبه دوازدهم اسفند ماه 99 در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار شد.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان داشت: مهم ترین و تاثیرگذارترین نقش در ارائه خدمت به مردم عزیز در حوزه سلامت، خدمت رسانی به مردم در مراکز بهداشتی درمانی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: کمی و کاستی ها را بیان کنیم تا بتوانیم با همکاری یکدیگر در جهت رفع مسائل تلاش نمائیم و تمام تلاش ما این است که با امکانات موجود بهترین خدمات را ارائه دهیم.

وی ادامه داد: ما به عنوان خدمتگزاران مردم، وظیفه داریم به مردمی خدمت کنیم که نیازمند خدمات بهداشتی درمانی هستند؛ باید با تمام توان با ارائه خدمات مطلوب و در شان مردم، امید و نشاط را در مردم شریف افزایش دهیم.

دکتر دانائی با اشاره به خدمات مطلوب کادر بهداشت و درمان در این شهرستان و قدردانی از این عزیزان، بیان داشت: با توجه به هماهنگی های مناسب و خدمات مطلوب کارکنان بهداشت و درمان در شهرستان گرمسار می توان گفت که درخصوص بیماری کرونا ویروس دغدغه زیادی نداشتیم و از ابتدای شیوع این ویروس در استان، در شهرستان گرمسار تعداد بیماران مبتلا به کرونا ویروس زیاد نبوده که جای قدردانی از زحمات شما عزیزان دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از تمامی همکاران خواست همچون گذشته با همکاری و همدلی بیش از پیش در پیشبرد اهداف دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان که چیزی جز جلب رضایت مردم نیست، بیش از گذشته مشارکت نمایند.

در این نشست کارکنان حوزه سلامت شهرستان گرمسار با بیان مسائل و نظرات خود با رئیس دانشگاه به گفت و گو پرداختند و ضمن قدردانی از رئیس دانشگاه در راستای پرداخت مطالبات پرسنلی، درخواست های پرسنلی و اداری خود را با رئیس دانشگاه بیان نمودند.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *